Wpisy

 • poniedziałek, 09 października 2017
 • wtorek, 05 września 2017
  • Najnowsze perfumy Chanel Gabrielle

   A więc już są w Polsce perfumy, które od razu stały się legendą. Inspirowany czasem, kiedy młoda Chanel nie stała się jeszcze Coco, a była piękną i skrytą Gabrielle, zapach to materiał na najbardziej medialną premierę roku.

   Jak pachnie Gabrielle?

   To przede wszystkim tony kwiatów połączonych z subtelną nutą owocową, cytrusami i drzewno-piżmową bazą. Dokładną recenzję znajdziecie tutaj: KLIK

   Reklama i dostępność

   Chanel wiele uwagi poświęciła jakości komunikacji. Składa się na nią nie tylko dopracowana kampania reklamowa z długim filmem i kilkoma wariantami prasowymi, ale też sieć eventów promocyjnych: od oficjalnej gali w Paryżu połączonej z pokazem mody po serię krajowych inauguracji. 

   Cena

   Chanel Gabrielle, choć skierowana do młodszego odbiorcy, pozostaje zapachem drogim. Niedostępność potęguje fakt, że perfumy niedostępne są w pojemności 30 ml, a jedynie jako 50 i 100 mL wody perfumowanej w cenie od 429 złotych

   Chanel Gabrielle Eau de Parfum

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   profumoprofumo
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 września 2017 21:40
 • czwartek, 31 sierpnia 2017
  • Tom Ford Tobacco Oud Intense

   Marka Tom Ford anonsuje kolejny nowy zapach z serii Private Blend - Tobacco Oud Intense.

   Na razie do wiadomości publicznej podano jedynie spis nut nowej kompozycji: oud, tytoń, kastoreum, kolendra, labdanum, cedr, bób tonka, drewno sandałowe

   Tom Ford Tobacco Oud Intense

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   profumoprofumo
   Czas publikacji:
   czwartek, 31 sierpnia 2017 23:29
  • Miss Dior Eau de Parfum 2017

   Miss Dior Eau de Parfum 2017

   Już jest - nowa Miss Dior EdP

   Kilka dni temu byliśmy świadkami premiery jednych z najważniejszych perfum tego roku. Dior zaskoczył nową Miss Dior Eau de Parfum. Co prawda, światowa premiera dla gwiazd i mediów odbyła się już w maju w Grasse, ale dopiero teraz produkt trafił na półki i zrobiło się o nim naprawdę głośno.

   Reklama

   Dior oprócz standardowej reklamy z Natalie Portman przygotował również specjalną kampanią #DiorLoveChain, w której wystąpiły największe światowe gwiazdy (Johnny Depp, Rihanna, Uma Thurman). Co ciekawe, szczegóły poznamy dopiero za kilka dni (początek września)

   Opinia o Miss Dior Eau de Parfum

   Recenzję perfum Miss Dior znajdziecie już na nezdeluxe.pl: KLIK

   Dane o perfumach

   Dla osób zainteresowanych jedynie kwestiami technicznymi podam ścisłe, obiektywne dane.

   W spisie nut nowych perfum Dior znajdziemy różę, drewno różane i czerwony pieprz - to trio główne, oprócz nich też jaśmin, bergamotkę i paczulę.

   Zachęcam do testów, choć koneserzy dawnych odsłon Miss Dior (w tym Miss Dior Cherie) mogą poczuć spory zawód. Nowa kompozycja jest bowiem znacznie bardziej popowa i nie ma pazura znanego francuskiej marce.

   Oficjalne ceny zaczynają się od 379 złotych za 30 mL, stężenie: woda perfumowana; pozostałe pojemności: 50, 100 i 150 mL

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   profumoprofumo
   Czas publikacji:
   czwartek, 31 sierpnia 2017 22:55