Profumo

Wpisy

 • środa, 29 stycznia 2014
  • Perfumki

   Perfumy trwałe, seksowne, arabia kadzidło witrowe świątynne klimaty olibanum, labdanum mirry. kocham piękne zapachy, burka. W rijadzie wiele gorąco, upał i skwar, a jednak z oudem perfumy są noszone i nawet się robi proszki do prania. Żywice kocham, orientalne, shalimar, to jest to co czyni piękną każdą kobietę. KObieta piękna, silna i mocna, to jest to co perfumy lubią najbardziej. Wiele wskazuje że trendy na najbliższe lata będą takie że kobiety będą nosiły mocne, drapiażne i zabójczo trwałe perfumy i kosmetyki. Chanel i Dior wciąż będą na topie najlepszych marek świata. A ty co uważasz?

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   profumoprofumo
   Czas publikacji:
   środa, 29 stycznia 2014 18:48
 • piątek, 17 stycznia 2014
  • Trwałe perfumy

   Ranking najdłużej utrzymujących się perfum dla kobiet i mężczyzn jest tutaj: najtrwalsze perfumy. Polecam każdemu, kto szuka mega trwałych perfum.

    

   Idą Walentnki i trzeba się rozejrzeć za perfumami. Najlepsze perfumy to Chanel, Dior. Uwielbiam paczulę, różę i wiele seksownych składników w Paryżu nocami. Seks i namiętność. Luksusowe zapachy i luksusowe pefumy. Krem do twarzy najlepiej na noc. Polecam i nie polecam wielu marek. Missala to niszowe perfumy ale Douglas też dobra perfumeria. W Warszawie jest wiele ekskluzywnych marek zapachowych. Jakie perfumy są trwałe. To jest pytanie. Warto wiedzieć, że drogie zapachy nie muszą być najtrwalsze. To zależy od skóry.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   profumoprofumo
   Czas publikacji:
   piątek, 17 stycznia 2014 14:35