Profumo

Wpisy

 • środa, 17 września 2014
  • Luksusowe zapachy Bottega Veneta

   W perfumeriach jest już Knot

   Luksusowe, francuskiej perfumy dla kobiet w perfumerii Sephora. Piękne i trwałe z wieloma ciekawymi nutami. Trwałe i nietrwale polecam z balsamem do ciała ale żel do kąpieli też jest dobry. Nie są to perfumki niszowe, ale Bottega Veneta to klasa sam dla pięknej kobiety. Zapach z torebką Knot, która kosztuje fortunę. Jak zbierać na perfumy i jak je przechowywać. Wiele nut zapachowych to neroli, kwiat pomarańczy i lekki szypr. Dobre i można perfumy Bottega Veneta Knot polecać każdemu kto lubi lub nie lubi takich akordów w ekskluzywnych perfumach dla kobiet.

    

   Perfumy inspirowane torebkę Bottega VenetaSą naprawę piękne i polecam testy lub nie polecam. Mediolan to najlepsze miejsce na zakupy i Paryż też

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   profumoprofumo
   Czas publikacji:
   środa, 17 września 2014 22:31
 • poniedziałek, 08 września 2014
  • Perfumy My Burberry

   Perfumy dla kobiet na jesień

   Nowa premiera Burberry to perfumy dla kobiet. Inspirowane deszczem i Londynem. Są nieziemsko piękne i Mediolan i perfumerie sieciowe. Czy trwałe perfumy mogą uczulać? Burberry to czysty luksus i piękne, trwałe perfumy na wieczór. Zmysłowe i seksowne. W nutach mają róże, dużo kwiatów, skórę. Są orientalne i kwiatowe. Szczerze My Burberry polecam dla wszystkich Pań. Douglas i Sephora ma je w swojej ofercie. Bardzo piękna jest kampania z topowymi modelami Carą Delevingne. Burbery to klasa sama dla siebie.

    

   Piękne perfumy dla kobiet na jesień

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   profumoprofumo
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 08 września 2014 15:30